Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pá - 14.00 -18.00)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Knihomolové
21.07.2020

Knihomolové

Kdo jsou knihomolové?

Jsou mezi námi lidé, kteří čtou a čtou. Lezou nám tím možná na nervy, ale máme je rádi. Jednoho takového knihomola mám doma. Je to má dcera. Nejdůležitější věcí na světě pro ni je, kdy už vyjde ta a ta úžasná knížka. Skáče radostí, když nová knížka dorazí. A hodiny a hodiny dokáže ležet v posteli a číst. Pak dokáže hodiny a hodiny vyprávět, co přečetla. Tak tohle je knihomol junior.

Knihomol byla taky moje babička. Špatně se jí chodilo, ale zrak ještě sloužil. A tak každou volnou chvilku sledovala buďto detektivky v televizi nebo četla zamilované romány.  Nejlépe ty, které znala už z dívčích let. A mohla je číst stále dokola, protože vždycky zapomněla, jakže to vlastně všechno bylo. Tohle je knihomol senior.

Pak je tady kategorie příležitostných knihomolů. Tam bych zařadila sebe. Většinou mám pocit, že nic nestíhám a že čtení knížek je sice super, ale zabralo by mi to moc času. Takže čtu hlavně o dovolené, nebo když marodím. Ale občas si řeknu, že trochu času mám. Vezmu knížku do ruky a jsem v pytli. Musím taky číst a číst, protože strašně nutně potřebuji vědět, jak to všechno dopadne. Šidím vaření, úklid, starost o děti, zahrádku, cokoli … Hlavně když to dočtu. A pak si zase řeknu, že na takové srandičky nemám čas a dám si pauzu od čtení. Tak tohle je knihomol nárazový.

Knihomol junior, knihomol senior i knihomol nárazový prostě rád čte. Knihy ho přenesou do jiného světa, dají zapomenout na běžné starosti, nabídnou mu vzrušení, napětí, radost, uvolnění. Být knihomolem je fajn.

Dárky pro knihomoly

Jestli někoho takového znáte, můžete mu pořídit dárek v našem eshopu. Máme látkové tašky s krásným potiskem KNIHOMOLSKÉ ŠTĚSTÍ. Text o knihomolském štěstí je doplněn výstižným obrázkem. Takováto taška se třeba bude výborně hodit na cesty do knihovny a z knihovny. A i když dáte do tašky obyčejný nákup, budete se stále hrdě hlásit ke své lásce ke knihám.  Knihomolské tašky nabízíme ve dvou variantách – přírodní barva natural s černým potiskem a modrá s bílým potiskem.

Navíc se k takové knihomilské tašce hodí i ponožky s textem JE TO NAPÍNAVÉ. PROSÍM NERUŠIT. Text je umístěn na chodidlech. Ten kdo čte knížku, si většinou udělá pohodlí. Lehne si, nebo si sedne a dá si nohy nahoru. V takových chvílích je tento nápis čitelný pro všechny okolo.  Navíc mají ponožky text nad kotníky – JSEM POKLAD RODINY. Text nad kotníky může být při běžném nošení skryt očím druhých lidí. Pokud se ale textem bude náš knihomol chtít pochlubit, stačí vyhrnout nohavice.

Dále nabízíme celý knihomolský balíček. V dárkové krabičce jsou zabalené tři položky – knihomolská taška, knihomilské ponožky a magnetické záložky. Takový dárkový balíček využijete třeba jako dárek k narozeninám, k svátku, k Vánocům, k jakékoli příležitosti nebo prostě jen tak.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Informace pro zákazníky
Kontakty
Jitka Dufková Blažková
Jitka Dufková Blažková
(Po - Pá - 14.00 -18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz