Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pá - 14.00 -18.00)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Látkové tašky
21.07.2020

Látkové tašky

Moje babička byla švadlena. Šila a přešívala a zbytky látek nevyhazovala. Uměla je využít. Často z nich ušila třeba tašky. Mohla to být malá taštička nebo pořádná nákupní taška a byla ušitá poctivě na staré singrovce. A všechny své úžasné výtvory rozdávala rodině. Babička už není 14 let mezi námi a já mám stále pár jejích tašek. Možná nesplňují módní požadavky, ale jako by měly v sobě něco z mojí babičky. A vždycky, když do nich něco dám, vzpomenu si na ni.

Za ty roky mi domácností prošlo spousta igelitek. Každá se roztrhala a skončila nakonec v odpadcích. Žádná z těch igelitek neměla dlouhý život, nepočítalo se s ní do budoucna a nenesla v sobě žádnou nostalgii. Zato látkové tašky od mojí babičky mě budou ještě pár dalších let věrně provázet.

Moje babička byla z dnešního pohledu ekolog. Šetřila materiálem a šetřila přírodu. Zažila světovou válku a ničím neplýtvala. To až pozdější generace podlehli zběsilému plýtvání. A igelitky do toho plýtvání určitě patří.

V poslední době lidé uznávají, že látkové tašky jsou dobrý nápad. Igelitka je skoro na jedno použití, ale my přece potřebujeme tašky denně. Tak proč nosit igelitky, které se hned roztrhají? Látková taška se vypere a slouží vesele dál. Naše babičky a maminky si šily tašky z různých zbytků látek a igelitky nepotřebovaly. My si dnes můžeme vybírat ze spousty látkových tašek. Jednobarevných, pestrobarevných, s nepřeberným množstvím potisků a taky v různých velikostech. Pro každého se nějaká ta taška najde.

Kdybyste měli zájem, můžete hledat tašky v našem e-shopu. Nabízíme tašky s originálními potisky. Zatím se jedná o 5 motivů – knihomol, štěstí, žena, kůň, kotě. Ale postupně se budou přidávat další krásné a vtipné potisky. Naše tašky nekoupíte nikde jinde. A můžete očekávat, že nepotkáte lidi se stejnou taškou. (Velké společnosti produkují tašky ve velkém. To je přirozené. Čím větší množství jednoho produktu mají, tím menší náklady vyjdou na jeden kus.) Naše tašky se produkují v malém množství a mají na sobě jen české texty. Určitě tedy neprorazí na mezinárodní trh a určitě nebudou k vidění na každém rohu. Taška z našeho e-shopu bude zaručeně originální kousek.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Informace pro zákazníky
Kontakty
Jitka Dufková Blažková
Jitka Dufková Blažková
(Po - Pá - 14.00 -18.00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz